Filmowanie z powietrza i zdjecia lotnicze w Poznniu

Filmowanie z lotu ptaka w Poznaniu

Na pokładzie drona zamontowany jest aparat cyfrowy Sony, który rejestruje video w formacie XAVC. Taki format pozwala na nagranie materiału w standardzie FULL HD oraz HD. Aparat wraz z doskonałym obiektywem 20mm rejestruje nagranie bez przekłamań geometrycznych z prędkością 120 klatek na sekundę. Wysoka prędkość nagrywania pozwala uzyskać efekt zwolnionego tempa przy zachowaniu wysokiej jakości obrazu czego nie można zrealizować ze sprzętem typu GoPro.

Filmowanie z powietrza wesel, przyjęć weselnych, ślubów czy innych prywatnych wydarzeń to doskonała pamiątka.

Filmowanie z drona wydarzeń sportowych.

Filmowanie z lotu ptaka imprez firmowych.

Zdjęcia lotnicze w Poznaniu

Aparat Sony A5100 z obiektywem 20mm wykonuje zdjęcia z matrycy 24mpx w rozmiarze 6000x4000 pikseli co pozwala na wydruk w dużym formacie z dokładnością także na brzegach zdjęcia. Użyty obiektyw nie jest typowym obiektywem szerokokątnym, ponieważ istotniejsze jest zachowanie naturalnej perspektywy geometrycznej bez efektu rybiego oka. W przypadku zdjęć krajobrazowych wystarczy odlecieć dronem na większą odległość.

Zdjęcia lotnicze ze ślubów, komunii i innych małych czy dużych prywatnych wydarzeń.

Fotografia lotnicza nieruchomości zarówno komercyjnych jak i przemysłowych - zdjęcia lotnicze przedsiębiorstw, magazynów, fabryk.

Zdjęcia z lotu ptaka prywatnych nieruchomości - domów, apartamentów, hoteli.

Zdjęcia z powietrza ukazujące postępy w budowie.

Fotografia lotnicza wydarzeń sportowych.

Zdjęcia lotnicze z drona terenów i obiektów trudno dostępnych jak kominy, maszty, mosty.

Fotograf i zarazem operator drona, Damian Katulski posiada uprawnienia wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego na komercyjne loty dronem. Dodatkowo posiada ubezpieczenie OC na kwotę 200.000 pln. Wszystkie przeloty dronem zgłaszane są wcześniej do Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej by zagwarantować bezpieczeństwo wykonywanych operacji, także dla innych użytkowników przestrzeni powietrznej.

Operacje dronem realizujące filmowanie z powietrza czy fotografię lotniczą nigdy nie mają miejsca bezpośrednio nad ludźmi. Dodatkowo dla zachowania bezpieczeństwa loty nie są realizowane w przypadku wiatru powyżej 10 m/s i w trakcie opadów. Zgodnie z wymogami Urzędu Lotnictwa Cywilnego loty dronem wykonywane są tylko w ciągu dnia i w zasięgu wzroku operatora.

Fotografia lotnicza czy filmowanie z lotu ptaka z uwagi na siedzibę firmy najczęściej wykonuje się w okolicach Poznania jednak zakres pracy to cała Polska.

Zapraszamy do kontaktu :)